Edukacja techniczna Frigidaire Fcrs201rfb jest wspaniałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą uzyskać wiedzę na temat projektowania, instalacji, naprawiania i konserwacji systemów chłodniczych i klimatyzacji. W programie edukacyjnym Frigidaire Fcrs201rfb uczestnicy poznają różne techniki instalacji, konserwacji i naprawy urządzeń z tej linii. Uczestnicy nauczą się również, jak działają systemy chłodnicze, jak wybrać odpowiedni model, jak instalować i konserwować jednostkę i jak wykrywać i naprawiać problemy związane z systemem. Program edukacyjny Frigidaire Fcrs201rfb jest idealny dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie klimatyzacji, którym zależy na lepszym zrozumieniu i wykorzystaniu wszystkich funkcji oferowanych przez urządzenie.
Ostatnia aktualizacja: Edukacja techniczna Frigidaire Fcrs201rfb
Zasoby: 145-147 z 147
keyboard_arrow_left1...910
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | 380-DS5-4BHU | Kod Erasmus / ISCED: | 05. 0 | Nazwa przedmiotu: | Edukacja techniczna | Jednostka: | Wydział Nauk o EdukacjiGrupy: | 4 rok PiW SJ sem. zimowyPunkty ECTS i inne: | 3. 00Język prowadzenia: | polskiRodzaj przedmiotu: | obowiązkowe | Skrócony opis: | Pełny opis: | Literatura: | Efekty uczenia się: | Metody i kryteria oceniania: |
Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2022/23"(w trakcie)
zobacz plan zajęć
Ćwiczenia, 15 godzin
Ćwiczenia - Zaliczenie na ocenę
zobacz plan zajęć
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet w Białymstoku.
Chcesz uzyskać pełny dostęp? Wykup pakiet Premium i odblokuj wszystkie strony:2
Uzyskaj dostęp do wszystkich dokumentów
Pytania do naszych ekspertów Nowy
Scenariusz lekcji
Rodzaj edukacji: edukacja techniczna
Klasa: II SP
Temat lekcji: „Ja i moja rodzina – tworzymy ramkę na zdjęcie rodzinne”
Cele ogólne:
Rozwijanie motoryki małej i zdolności manualnych dzieci
Poznanie właściwości i przykładowego wykorzystania spinaczy biurowych
Cele operacyjne:
Uczeń zna etapy tworzenia ramki
Uczeń potrafi wykonać przedmioty użytkowe, dekoracyjne z wykorzystaniem spinaczy/z
zastosowaniem połączeń rozłącznych
Uczeń wie do czego można wykorzystać spinacze biurowe
Uczeń potrafi wykonać otwór w kartce przy pomocy nożyczek
Uczeń potrafi złączyć elementy spinaczem biurowym
Metody kształcenia: metoda realizacji zadań wytwórczych, pogadanka
Formy kształcenia: forma indywidualna; forma zbiorowa
Media i materiały dydaktyczne:
Zdjęcie rodzinne
Kolorowe spinacze biurowe
Narzędzia
Kolorowy blok techniczny A4
Nożyczki
Klej
Ołówek
Linijka
Przebieg lekcji
1. Czynności organizacyjne
Powitanie uczniów
Sprawdzenie listy obecności
Zapisanie tematu lekcji na tablicy „Ja i moja rodzina – tworzymy ramkę na zdjęcie
rodzinne”
2. Wprowadzenie do nowego tematu
Przedstawienie (zaprezentowanie) i wyjaśnienie uczniom tematu zajęć (kilka słów o
rodzinie, czym jest rodzina, jej definicja, kto tworzy rodzinę itp. )
Rzutnik
Projektor
Komputer
Prezentacja multimedialna
Dlaczego treść niniejszej strony jest nieostra?
To dokument dla subskrybentów wersji Premium. Zostań subskrybentem wersji Premium, aby przeczytać cały dokument.